Anasayfa / Anasayfa / Arhavi’de Yol Betonlama Çalışmalarının İlk Etabı Tamamlandı

Arhavi’de Yol Betonlama Çalışmalarının İlk Etabı Tamamlandı

Aşağı Hacılar Mahallesi Yol Betonlama Çalışmalarının İlk Etabı Tamamlandı

Arhavi’de cadde ve sokakların modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından Aşağı Hacılar Mahallesi Borğola Mevkiinde yol betonlama çalışmalarının ilk etabı tamamlandı.

Betona uygun hale getirilen zeminde betonlama işlemi yapıldı. Bakımsız yolların standardını iyileştirme adına başlatılan bu çalışmalar mahalle sakinlerinin de memnuniyeti ile sonuçlanmış oldu.

Söz konusu bölgede incelemelerde bulunan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, mahalle sakinlerini de ziyaret ederek kandillerini kutladı. Yol betonlama çalışmalarının ilk etabının bittiğini akabinde hız kesmeden yine Aşağı Hacılar Mahallesi’nde betonlama çalışmalarının tekrar başlayacağını belirten Başkan Hekimoğlu; “Beton çalışmasıyla ilgili Recep Amca ve komşularına söz vermiştik. Sözümüzü yerine getirdik. Mahalle halkına hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. Belediye ekipleri tarafından yürütülen yol betonlama çalışmaları diğer cadde ve sokaklarda da devam ettirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir