Arhavispor’da Play-Off Müsabakaları İçin Hazırlıklar Devam Ediyor

Başkan Hekimoğlu, Arhavispor Antrenmanını Ziyaret Etti

Arhavi’yi futbolda temsil eden Arhavispor, Artvin 1. Amatör liginin tamamlanmasının ardından Play-Off müsabakaları için hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, takıma moral ziyaretinde bulundu.

Arhavispor’un Arhavi şehir stadında yaptığı antrenman programını başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ve kulüp yetkilileri de takip etti. Futbolculara baklava ikramında bulunan başkan Hekimoğlu, play-off mücadelesinde takıma başarılar diledi.

Artvin 1. Amatör ligi 2017-2018 sezonunu ilk dört sırada tamamlayan Borçkaspor, Arhavispor, Artvinspor ve Artvin Çoruhspor takımları Play – off maçlarını, 11 ve 18 Mart tarihlerinde oynayacak.   Temsilcimiz Arhavispor, Artvin Çoruhspor ile eşleşirken, Borçkaspor ise Artvinspor ile final için mücadele edecek.

Final müsabakası ise 1 Nisan 2018 tarihinde oynanacak.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir