ARTSO’dan Eğitime Katkı

Artvin’de Ticaret Ve Sanayi Odası (ARTSO) tarafından ilköğretim öğrencilerine ayakkabı dağıtıldı.

ARTSO yönetimi tarafından, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen programla Artvin’de ki ilköğretim okullarında eğitim gören bazı sınıflara ayakkabı dağıtıldı. Öğrencilere hediye amaçlı dağıtılan ayakkabılar öğrencilerin yüzleri mutlu ederken oda yönetiminin de yüzünü güldürdü. ARTSO Başkanı Kurtul Özel ve yönetim kurulu üyeleri Zeki Alkan  ve Taner Köse’nin katıldığı programa Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’de eşlik etti. Kahveci projeyi gerçekleştiren ARTSO yönetimine teşekkür etti.

Onların Mutlu Olması Bizi de Mutlu Ediyor

Proje hakkında bilgi veren ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel; “ARTSO olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz İlköğretim okulunda okuyan öğrencilere yönelik ayakkabı dağıttık. Bu etkinliğimizi öğrencilerimizin eğitim ve öğretimine katkı sağlamak amaçlı yapıyoruz. Öğrencilerimizin yüzündeki mutluluk ifadesi bizleri de mutlu ediyor. İnsanları sevindirmek çok güzel bir şey, hele de ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı sevindirmek daha da güzel bir şey. Bu yıl 700 civarında bir öğrenciye bu proje kapsamında ulaşmayı planlıyoruz. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası olarak bize bağlı olan Ardanuç, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinde de bu proje kapsamında minik öğrencilerimizin kapısını çalacağız” dedi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir