Artvin Belediyesi Basketbol Takımı 1.Lig Yolunda Ümit Verdi

Artvin Belediyesi Basketbol Takımı 1.lig hedefi ile başladığı yeni sezon öncesinde taraftarı ile buluşurken, son hazırlık maçında gösterilen performans yeni sezon öncesinde büyük ümit verdi. Oynanan oyun ile rakiplere gözdağı verilirken, Takımın Koçu Şahin Ateşdağlı, sezona hazır olduklarını ve hafta sonu oynayacakları ilk maçlarında ev sahipliği avantajını da kullanarak sezona galibiyetle başlayacaklarını ifade etti.

Basketbol 2. Ligi hazırlık maçlarında Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı, Erzurum Büyükşehir Gençlik Spor’u 70-64 mağlup ederek 3. hazırlık maçından da galibiyetle ayrıldı.

Artvin Belediye Spor Basketbol takımı 2017-2018 sezonunu Artvin merkez spor salonunda, şölen havasında gerçekleştirilen törenle açılışını yaptı. Rüya takım son hazırlık maçını Erzurum Büyükşehir Gençlik Sporla gerçekleştirdiği çekişmeli geçen maçı 70-64 kazanarak moral depoladı.

Maça Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı adına 35 sırt numarası ile 16 sayı üreten Müfit Can damga vurarak maçın yıldızı oldu.

Yeni sezon öncesi hazırlık maçında seyircisi önüne ilk kez çıkan Artvin Boğaları taraftarlarından tam not alarak oynadıkları oyunla 1.Ligi hak ettiklerini gösterdi.

Maçı Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, eşi Hacer Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Yazan, Aydemir Akköy, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, ATSO Başkanı Kurtul Özel, Artvin Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Alkan ve çok sayıda basketbol sever izledi.

Yeni sezon öncesi gerçekleştirilen son hazırlık maçında göz dolduran ekibimiz 1.lige çıkma iddiasını seyircisine de kanıtlamış oldu. Bu yıl büyük hedeflerle sezona başlayan Artvin Belediyesi Basketbol Takımı bu galibiyet ile moral bulurken, rakiplerine de gözdağı vermiş oldu.

Koç Ateşdağlı: Sezona Hazırız, Galibiyet İle Başlamak İstiyoruz

Artvin Spor Salonu’nda basketbol takımını destekleyen esnaf ve taraftarlarıyla sezon açılışı yapan belediye basketbol takımımız hazırlık maçında 2.lig b gurubunda mücadele eden erzurum büyük şehir belediye basketbol takımını yenerek sezon öncesi hazır olduğunu gösterdi. Maçla ilgili değerlendirmelerde bulunan Basketbol takımının koçu Şahin Ateşdağlı, sezona hazır olduklarını hazırlık maçında gördüklerini belirterek, ilk maçta galip gelerek sezona galibiyetle başlamak istediklerini söyledi. Zor bir sezonun kendilerini beklediğini belirten Ateşdağlı, son hazırlık maçında eksiklerini gördüklerini, hazırlık maçında galip gelmekten çok eksiklerini görmelerinin daha önemli olduğunu, amacına ulaşan maçtan kazançlı çıkmaları ile birlikte şimdi oyuncularının sezona daha güvenle baktıklarını ifade etti. 13 Ekim 2017 Cuma günü saat 17.30’da Artvin’de  sezonun ilk resmi müsabakasında İnegöl Belediyespor ile karşılaşacaklarını hatırlatan Ateşdağlı, sezona galibiyetle başlayarak 1.lig yolunda iyi bir başlangıç yapmayı arzuladıklarına vurgu yaparak bu maçta seyirci desteğini arkalarına almayı arzuladıklarını belirtti. İnegöl maçından galibiyetle ayrılarak iyi bir başlangıç yapmanın sporcularına özgüven getireceğinin altını çizen Ateşdağlı, takımın iyi durumda olduğunu ve maça kadar eksiklerinde giderilmesi ile birlikte taraftarlarına güzel bir galibiyet hediye etmeyi arzuladıklarını sözlerine ekledi.

Artvin Belediyespor Basketbol Takımımız, 13 Ekim 2017 Cuma günü ilk maçına çıkacak ve bu maçta seyircisinin desteği ile galibiyetle ayrılmayı arzulayacak. Kulüp yetkilileri basketbol severleri bu önemli maça davet ederlerken, seyirci desteğini arkasına alacak olan takımın iyi oyunla maçtan galip ayrılmayı bileceklerini ifade ettiler.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir