Artvin Belediyesi Halk Oyunları Ekibi Büyük Başarıya Koşuyor

 

Artvin Belediyesi Halk Oyunları ekibi Diyarbakır’da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonası için hazırlıklarına son hız devam ediyor. Kulüp Başkanı Koray Durmuş oldukça iddialı olduklarını diyerek, “Ekibimize güveniyoruz” dedi.

Artvin Belediyesi Halk Oyunları Doğa ve Su Sporları Kulübü halk oyunları ekibinden büyük başarı. Kulüp halk oyunları ekibi il yarışması ve grup yarışmalarında 1.lik elde ederken, Diyarbakır’da 18/19 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan minikler düzenlemesiz kategori Türkiye finalinde ilimizi temsil edecek.

Artvin Belediyesi Halk Oyunları Doğa ve Su Sporları Kulübün başkalığını devralan Koray Durmuş, hedeflerin büyük olduğunu açıkladı. Ekip olarak yoğun çalışma içinde olduklarını söyleyen Başkan Durmuş, “Oyuncularımız oldukça yetenekli. Bu anlamda ekip eğitmeni Büşra Pirinç’e emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Çocuklarla yakın ilişki içinde büyük özveriyle çalışmaların sürdürüyor. Öte yandan kulüp emektarı büyük destekçimiz Hüseyin Er’e de ayrı teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Her zaman yanımızda oldu sadece bizim değil Artvin’de halk oyunları ekibinin yanında oldu. Bu işe gönül vermiş değerli kardeşlerimizden biri. Kendisinin bize katkısı emeği asla ödenmez. Katkılarından dolayı kendisini kutluyorum teşekkür ediyorum.

Koray Durmuş, Artvin Belediye Başkanı Sayın Demirhan Elçin göreve geldiği günden itibaren her zaman yanımızda oldu. Desteklerini esirgemedi. Bu genç yeteneklerin ve halk oyunları ekiplerin her zaman yanında olduğunu biliyoruz bu anlamda kendisi ayrıca şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ekip oyuncularından Şuara Altun, İremsu Ağlar, Deva Altun, Tuğba Elif Şahin, Arya Roza İlhan, İrem Cansu Bedir,  Buse Aksu, Ela Bahar Yazgan,Bengisu Tekin, Simge Özşeker’le bir araya gelen Kulüp Başkanı Durmuş, öğrencilere sürpriz yaparak onlara başarılarından dolayı yemek yedirdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Hopa TSO Ve Ardeşen TSO CHP Hopa İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti Hopa Ticaret ve Sanayi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir