Artvin Boğaları Maça Hazır

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediyesi Spor Kulübü Basketbol takımı ile kahvaltıda bir araya geldi.

Çayağzı Mahallesinde geçtiğimiz haftalarda hizmete başlayan Milkbar Brother’s işletmesinin sponsorluğunda organize edilen kahvaltıya Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, eşi Hacer Kocatepe, Belediye Spor Kulübü Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Zafer İnce, kulüp yöneticileri, takım koçu Şahin Ateşdağlı ve sporcular katıldı.

Kahvaltının ardından Başkan Kocatepe, sporculara Cuma günü Ankara Orman Spor ile oynayacakları maç öncesi morallerini bozmadan ellerinden geleni yapmalarını istedi. Kocatepe ;” İşimizi görevimizi biliyoruz. Moral bozukluğu olmadan elimizden geleni terimizin son damlasına kadar sahaya yansıtalım sonrası hiç önemli değil. Gelebileceğimiz en güzel yere kadar geliriz. Allah yazdıysa biz bu ligde dördüncü de olsa çıkarız. Biz bize düşen tarafında elimizden geleni yaptık ve ben buna da inanıyorum.

Siz stres yapmadan maçınızı oynayın şampiyon olunca herkes mutlu olacak ama biz elimizden geleni yapalım takdir onun. Maçınızı kaybettiğinizde Zafer beyi arıyorum moralimizi bozmuyoruz. Sizler rahat olduğunuz zaman daha iyi oynuyoruz.  Kafanız rahat olacak bileğiniz kolunuz o rahatlığı hissedecek ki top çembere girsin. Onların birisinde sıkıntı odlumu bu sefer o ayarı tutturamıyoruz.

Cuma günü oynayacağımız Orman Spor maçında sizlere başarılar diliyorum. Stres yapmadan moral bozmadan oyununuzu oynayın bizler yanınızda olacağız. Siz elinizden geleni yapın takdir Allah’ındır” dedi.

Cuma günü bugün  saat 17.00’da Artvin Spor salonunda Artvin Belediye Spor ile Ankara Orman Spor arasında oynanacak maça tüm haklıda davet eden Başkan Kocatepe, Artvin Boğalarına güçlü destek istedi.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Ayrıca Kontrol Edin

Sınıf Tekrarını Olumlu Buluyoruz

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sınıfta kalmanın olmamasının eğitimde önemli ölçüde seviye düşüklüğüne yol açtığına, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir