Anasayfa / Anasayfa / Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Artvin İl Müdürü Osman Aydın,  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Günü öncesinde geleneksel hale gelen kahvaltı organizasyonu bu yıl da gerçekleştirildi. Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Artvin İl Müdürü Osman Aydın ve personeli Artvin’deki basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya Perakende Satış İl Müdürü Zeynep Dikmen Şahinler’de katıldı.

24 Temmuz Basın Bayramı’na öncesi Çoruh Park’ta Kent Park kafede Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleşen basın kahvaltısına, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş Artvin İl Müdürü Osman Aydın, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleri, Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmet Başar ve yönetim kurulu üyeleri, Perakende Satış İl Müdürü Zeynep Dikmen Şahinler, Sistem İşletme Grubu Şefi Anıl Şahinler, Ölçü Hizmetler Şefi Semih Şahin, Yatırım Grup Şefi Mustafa Yıldırım ve basın mensupları katıldılar.Kahvaltı organizasyonu bir gazeteci olan Orhan Sevinç’in ortağı olduğu Çoruh Kent Park Kafe’de düzenlenmesinin de ayrı bir önemi oldu.

Kahvaltı öncesi kısa bir açıklama yapan Artvin  Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Artvin İl Müdürü Osman Aydın, “24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle burada sizinle olmak istedik. Basın bayramı 24 Temmuz Salı günü fakat o günlerde sizin yoğunluğunuzdan dolayı bir biraz erken kutlamak istedik. Artvin’de basının gücü ilin büyüklüğünden daha fazla ben bunu görüyor sezinliyorum. Artvin basını çok başarılı çok aktifsiniz sürekli takip ediyorum” dedi

Uzun yıllardır Artvin’de görev yapan biri olarak basına çok yakın birisi olduğunu belirten Aydın, 1979’lu yıllarda öğrenciyken gazetecilik yaptığını da konuşmasına ekledi. Aydın konuşmasını devamında “Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak biz Artvin’deki basın mensupları ile çok sıcak ve yakın bir ilişki kurmak istiyoruz ve bunu her zaman da istemişizdir” dedi.

Gazetecilik mesleğine uzak olmadığını hatırlatan Aydın,  “Önümüzdeki hafta kutlanacak olan 24 Temmuz Basın Bayramı öncesi sizlerle bir araya gelmeyi istedik. Bu duygu ve düşüncelerle mesai mefhumu gözetmeden, gerekirse hayatlarını tehlikeye atarak büyük çaba sarf eden, her türlü koşulda sorumluluk bilinciyle çalışarak zor ve meşakkatli görevi yerine getiren, basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlar, görevini yerine getirirken yaşamını yitiren basın çalışanlarını rahmet ve saygıyla anar, basınımızın çok değerli yönetici ve her kademedeki çalışanlarına başarılar dilerim” şeklinde konuştu.Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ile Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmet Başar’da birer konuşma yaparak gazeteciler günü öncesinde böylesine önemli bir organizasyon düzenlenmesinden dolayı AKSA’ya teşekkür ettiler.

Birlikte yapılan kahvaltının ardındanArtvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Artvin İl Müdürü Osman Aydın basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kahvaltı ve sohbetin ardından günün anısına bir hatıra fotoğrafı çekildi. Kahvaltı sonrasında Çoruh Kentpark’ın  Artvin’deki çocuklara yönelik getirttiği trene Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Artvin İl Müdürü Osman Aydın ve bazı gazeteciler binerek ilginç görüntülerin ortaya çıkmasını sağladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir