Anasayfa / Anasayfa / Artvin Çoruh Park’ta Tasavvuf Musikisi İlahi Dinletisi

Artvin Çoruh Park’ta Tasavvuf Musikisi İlahi Dinletisi

Artvin Belediyesi tarafından Çoruh Park’ta kurulan iftar çadırında iftardan sonra Artvin Belediyesi Tasavvuf Musiki korosunun İlahi Dinletisi etkinliği düzenlendi.

Artvin Belediyesi tarafından Çoruh Park’ta kurulan iftar çadırında iftardan sonra Artvin Belediyesi Tasavvuf Musiki korosunun İlahi Dinletisi etkinliği düzenlendi

Artvin Belediyesi tarafından Belediye Başkanlığı önünde ve Çoruh Park’ta kurulan Bir Sofrada Artvin iftar çadırlarında Ramazan etkinlikleri düzenlenmeye devam ediyor.

Çoruh Park’ta amfi tiyatro alanında iftar sonrası gerçekleşen etkinliğe Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, AK Parti Artvin İl Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimlerden Sorumlu Birim Başkanı Yüksel Kantar ve vatandaşlar katıldı.

Çoruh Park’ta ki iftar çadırın da Turkcell sponsorluğunda verilen iftar yemeği ardından yemek duası yapılarak amfi tiyatro alanında kurulan sahnede enstrümanlar eşliğinde Artvin Belediyesi Tasavvuf Musikisi sahne aldı. Birbirinden güzel ilahi ve ezgileri seslendirerek katılımcılara essiz tasavvuf dinletisi sundu.

Artvin Belediyesinin ramazan etkinlikleri ramazan sonuna kadar devam edeceği öğrenildi.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler müdürlüğü )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir