Artvin Devlet Hastanesi Emekli Olan Çalışanlarını Unutmadı

 

 

Artvin Devlet Hastanesi’nde büyük özveri ile çalışarak, yıllarca hizmet veren Hemşire Nurcan Aktaş, Hemşire Ayşe Ünal ve ameliyathane personeli Orhan Dalkılıç emekli oldu.

 

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği toplantı salonunda, hastanede büyük özveri ile çalışarak, yıllarca hizmet veren Hemşire Nurcan Aktaş, Hemşire Ayşe Ünal ve Ameliyathane personeli Orhan Dalkılıç emekli olma kararı almalarından dolayı , Emekli olan çalışanlarına yönelik düzenlenen programa, Hastane yöneticisi Op.Dr. ibrahimDüzcan, Başhekim Yardımcıları, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülten BİLMİŞ, İdari Mali İşler Müdürü Fatih Yaşar , Müdür Yardımcıları ve Devlet Hastanesi çalışanları, KHB çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirilen programda Hastane Yöneticisi Op.Dr.İbrahimDüzcan konuşma yaptı.

 

Düzcan, “bu asla veda değildir, biz Hastane çalışanları bir aile olduğumuz için buradaki görüşmelerimize nokta koyarak , Artvin devlet hastanesi dışında ki görüşmelerimize elbette devam edeceğiz” dedi.

 

Hastane, çalışanlarına emeklerinin karşılığı olmasa da hatırlanmak adına vefa göstergesi olarak plaket takdim edilirken, pasta kesme ile duygulanan, mesleki hayatlarına son veren ama özel hayatlarının devamlılığında başarılarının ,sağlıklarının daim olması temennisiyle emeklerinden dolayı teşekkür edilerek program bitirildi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir