Artvin Hopaspor Altyapı Tesisleri Açılışı Gerçekleşti

Açılışı yapılan Altyapı tesisinde 4 kişilik teknik heyet ve 25’er kişilik 2 adet soyunma odasıyla malzeme deposu bulunuyor.

Artvin Hopa spor yönetimi tarafından Hopa İlçe stadı içinde yapımı tamamlanan Altyapı tesisi çalışmaları tamamlanarak düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.

Hopa İlçe stadında düzenlenen açılış törenine Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, , Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akkaya, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Artvin Hopaspor Başkanı Murat Özçep ve Yönetim kurulu üyeleri, STK temsilcileri, siyasi parti başkanları ve ilçe müdürleri ve sporseverler, altyapıda top koşturan sporcular ve aileleri katıldılar.

Törende bir konuşma yapan A. Hopaspor Başkanı Murat Özçep Vali Doruk ve protokol üyelerine “Hoşgeldiniz, sizleri Hopa ilçe stadında görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Artvin Hopa spor olarak İl’de önemli bir misyon üstendik. Bugün A takımın yanında U-13, U-15-,U-16 ve U-19 olarak toplamda 150 genç sporcu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısacası A takım dahil her hafta 5 karşılaşma yapabilir bir Hopaspor olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bugün üretken bir Hopaspor ile karşınızdayız. Gelecek yıl ve sonraki yıllarda alt yapıdan yetişen gençlerimizi profesyonelliğe adım atlatacağız. Amacımız A takımın yüzde 70’ini kendi yetiştirdiğimiz gençlerden oluşturmak istiyoruz. Başarılı gençlerimizi Türk sporuna kazandırmak istiyoruz. Artvin’in tüm ilçelerinden yetenekli gençlerimiz bu projemiz kapsamında değerlendiriyoruz.

Biz bütün bunları yaparken her şeyden önemlisi büyüklerini seven-sayan-saygı gösteren, ağabeylerinden hep iyi şeyleri öğrenme isteği duyan insan olmaları ve daha sonrada sporcu olmalarını ilke edindik.

Sayın Valim spora ve Artvin Hopa spora verdiğiniz destekler için teşekkür ediyoruz. Tekrar Hoş geldiniz” dedi.

Konuşma ardından tesisin açılışı gerçekleştirildi ve tesis gezilerek yerinde incelemelerde bulunuldu.

Vali Yılmaz Doruk daha sonra İlçe stadında incelemelerde bulundu ve stadın ve zeminin noksanlarını yerinde inceledi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kemalpaşa Kaymakamı Akpınar’a Veda Gecesi Düzenlendi

Kemalpaşa Kaymakamlık görevini yürüten Mehmet Kemal Akpınar’ a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etmek amaçlı veda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir