Artvin Hopaspor Yönetimin Ziyaretleri Devam Ediyor

Artvin Hopaspor yönetimi Kaymakam Görükmez, Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanları, siyasiler ve STÖ’lere peş peşe bir dizi ziyarette bulundu.

Artvin Hopaspor kulübü yönetim kurulu 2017-2018 sezonu öncesi başkan Mubin Çakmak ile birlikte Kaymakam Görükmez, Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanları, siyasiler ve STÖ’lere peş peşe bir dizi ziyarette bulundu.

A.Hopaspor Kulübü temsilcileri ilk olarak Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez’i makamında ziyaret ettiler. Hem tanışma ve hem de hedeflerini anlatan Başkan Mubin Çakmak Kaymakam Görükmez’e geçen yıl verdiği manevi destek içinde teşekkür ederek, 2017-2018 sezonunda da şeref tribününde yanlarında olmayı beklediklerini ifade etti.

Artvin Hopaspor yönetimi daha sonra, Hopa Belediye Başkan vekili İsmail Uzun’u, Ak Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven’i, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek’i, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamlarında ziyaret ederek çalışmaları konusunda ayrıntılı bilgi verdiler.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir