Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Canlı Yayınında Değerlendirmelerde Bulundu

Çay TV canlı yayınına katılan Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar  25. Saat Programında Artvin’de eğitim gündemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Canlı yayında İbrahim Eksilmez’in sorularını yanıtlayan Acar, 2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminin genel değerlendirmesini yaparak Artvin BİLGE Projesi, pandemi sürecinde yapılan uzaktan eğitim faaliyetleri, öğretmenlere yönelik seminer çalışmaları, Koronavirüs ile mücadele kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

12 Haziran Cuma günü basın toplantısı ile tanıtımı yapıldıktan sonra ulusal basında geniş yer bulan  “Uluslararası Covid-19 e-Kongresi: Eğitimde Yeni Normlar” başlıklı e-kongrenin içeriğinin sorulması üzerine konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ” Pandemi sürecinde ve sonrasında eğitim faaliyetlerinin nasıl olacağının akademik düzeyde tartışılacağı e-kongre ile bir ilke imza atmış olacağız. Yurt içi ve yurt dışından akademisyenlerin katılacağı e-kongremiz Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un açılış konuşmasıyla başlayacak” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir