Anasayfa / Anasayfa / Artvin Kışla İle Çok Şey Kazandı

Artvin Kışla İle Çok Şey Kazandı

 

24 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçim çalışmalarına devam eden Milletvekili adayları Av. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, Şavşat İlçesine gittiler.

Şavşat ilçesinde milletvekili adaylarına Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Şavşat İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, İl Başkan Yardımcıları Yüksel Kantar, Fatih Tahtalı, il ve ilçe yönetiminden teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Esnaf ziyaretlerine katılan Milletvekili adayları Şavşat pazarını gezerek seçmenle bir araya geldiler. 24 Haziran seçimleri öncesinde destek isteyen Milletvekili adaylarını Şavşat halkı sıcak bir şekilde karşıladılar. Gördükleri ilgi ve destekten memnun kaldıklarını belirten Milletvekili adayları Av. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, ‘24 Haziran’dan sonra Şavşat’a yatırımlar devam edecektir’ dediler.

Şavşat halkına seslenen Milletvekili adayı Av. Erkan Balta “7 yıldır Artvin’e hizmet eden Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla Artvin için bir değerdir. Artvin’in her meselesini en ince ayrıntısına kadar takip edip ve sonlandıran bir vekil ile çalıştık. Artvin ve ilçelerimizde tüm hastaneler yapıldı ve yenilendi. 4 tane Kaymakamlık binası yapıldı. Artvin’in  beklentisinin çok üstünde bir hizmet ağı kazandırıldı. Artvin’in temel sorunlarını çözebilmek için ekstra güce ihtiyacımız vardır. Devam eden çok sayıda projemiz var ve başlayacak olan da projelerimiz vardır. Artvin’i bir yerden devralacağız ve ilimize, ilçelerimize hizmet ve yatırım kazandırma noktasında çalışacağız” dedi.

Şavşat ilçesindeki seçim çalışmalarında gördükleri ilgiden memnun kalan Milletvekili Adayları Av. Ertunç Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, sıcak şekilde karşılamalara aynı sıcaklıkta karşılık verdiler. 24 Haziran seçimlerinin önemini gittikleri ve ziyaret ettikleri vatandaşlara anlatan adaylar, seçimler için hem destek hem de dua beklediklerini ifade ettiler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir