Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü Yaz Tatiline Girmiyor

Yaz Aylarında Yoğun Çalışma Programına Devam

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü okulların tatil olmasına karşın yaz rehaveti yaşamadan yoğun çalışma programını sürdürüyor. Yaz aylarını boş geçirmek istemeyen Milli Eğitim Müdürlüğü bir yandan da eğitim çalışmalarında bulunmayı sürdürüyor. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğü destekleme ve yetiştirme yaz kursları gazi ortaokulunda başlatılırken, Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’de bu kursu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü Gazi Ortaokulunda Destekleme ve Yetiştirme Yaz kursları başladı.

Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinden açılan kursları Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kemal Çalışkan ile birlikte ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci, yaz tatilini iyi değerlendirmek açısından yaz kurslarının öneminden bahsetti. Kurslarda yer alan öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Kahveci, bu kursların verimli olması için devamlılığın önemli olduğunu belirterek  hedef belirlemenin derslerdeki motivasyonu ve başarıyı artıracağını vurguladı.

İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci, merkez ilçedeki tek kurs merkezi olan Gazi Ortaokulunda açılan kurslara katılan öğrencilere, velilerine, öğretmenlere ve Gazi Ortaokulu Müdürü Osman Gümüş’e teşekkür etti.

Kahveci’den evde öğrenim gören öğrenciye ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, evde öğrenim gören öğrenciyi evinde ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci, 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kemal Çalışkan ve Gazi Ortaokulu idarecileriyle birlikte, evde öğrenim gören Gazi Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Emirhan Altun’u evinde ziyaret etti. Sağlık sorunları nedeniyle ikinci dönem sonunda karnesini alamayan öğrenciye karnesini ve belgesini veren Kahveci,  başarılı öğrenciyi tebrik ederek hediye ile ödüllendirdi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, ihtiyaç duydukları her konuda öğrencinin ailesini destekleyeceklerini ifade etti.

Gazi Ortaokulu Müdürü Osman Gümüş de Emirhan Altun’u başarısından dolayı kutladı ve okulu adına hediyesini verdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir