Artvin Orman Spor Kulübü Derneği’nden İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Artvin Orman Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci’yi ziyarette bulundu.

Artvin Orman Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Alim Avcı beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Bora Mercan, Ergün Kahraman ve Berkan Keskin ile birlikte yaptığı ziyarette  İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci’ye spor kulübünün forma ve atkısını hediye etti.

Ziyarette ilimizdeki öğrencileri spora teşvik etmek adına 8 Ocak 2018 Pazartesi günü merkez ilçedeki ilkokul ve ortaokulları ziyaret ederek öğrencilere antrenman yeleği ve spor malzemeleri dağıtımı yapacaklarını ifade eden Kulüp  Başkanı Alim Çelik, Artvin’de yüzme, kayak gibi sporların yanı sıra okçuluk, futbol, voleybol ve basketbol alanlarında yapılacak çalışmalar ve yürütülecek projelerle ilgili konuları görüştü.

21 Mart Orman Haftası Etkinlikleri kapsamında da  okullarda sportif faaliyetler gerçekleştireceklerini söyleyen Çelik, Artvin Orman Spor Kulübünün bünyesinde futbol, voleybol, basketbol, güreş, masa tenisi geleneksel kızak ve okçuluk alanlarında sporcular bulundurduklarını  ifade ederek geleneksel kızakta Türkiye şampiyonluğuna sahip olduklarını vurguladı.

İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci, öğrencilerimizin spora teşvik edilmesi ve bu anlamda imkanlar oluşturulması bakımından sundukları katkı için Artvin Orman Spor Kulübüne teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir