Anasayfa / Anasayfa / Artvin Selçuk Abisine Ağlıyor

Artvin Selçuk Abisine Ağlıyor

Artvin’in renkli simalarından güler yüzlü Selçuk Hamzaoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu iki ay yoğun bakımdan kalmasının ardından hayata gözlerini yumdu.

Artvin sevilen simalarından biri olan Selçuk Hamzaoğlu (61) geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. Artvin merkezde yaşayan daha sonra ailesiyle birlikte Muğla’nın Fethiye taşınanHamzaoğlu, iki ay önce tatil için Artvin’e gelmiş dönüş yolunda otobüste kalp krizi geçirmişti. Antalya’da iki ay yoğun bakımda kalan Hamzaoğlu, önceki gün hayata gözlerini yumdu.

Artvin Oruçlu (Orcuk) köyü sakinlerinden ve Lif Levha Fabrikasından emekli olan Selçuk Hamzaoğlu, bir dönem ilimizde esnaflıkta yaptı. Aynı zamanda birçok STK üyeliği olan Hamzaoğlu Artvin için önemli bir değerdi. Kalp krizi sonucu hayata gözerini yuman Hamzaoğlu’nun cenazesi ailesinin isteği üzerine Muğla’nın Fethiye ilçesinde 20 Nisan Cuma günü (Dün) ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazını ardından defnedildi. Bizde gazetemiz çalışanları olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Ç.P.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir