Artvin Varyantta Maddi Kaza

Artvin Varyant yolunda kaza maddi hasarlı kaza meydana geldi. Sürücü Allah korudu mu koruyor dedi.

Artvin’in en çok kazalarının yaşandığı Varyant yolunda yine kaza. 13 Kasım 2019 Perşembe günü saat 10.00 sularında meydana gelen kazada sürücü yara almazken araç büyük hasar aldı. Edinilen bilgiye göre Ardanuç Aydın Köyünden yola çıkan 60 yaşındaki Reşit Bilgin DSİ 26. Bölge Müdürlüğü’nün altı yoluna geldiğinde frenini patladığını ve aracı durdurmak için mecburiyetten virajdaki bariyerlere vurduğunusöyledi .

Kazanın ardından olay yerine Jandarma trafik ekipleri gelerek yolda güvenlik önlemleri aldı.Reşit Bilgin,” Ardanuç Aydınlar köyünden yola çıktım. DSİ’nin altına geldiğimde fren tutmadığın fark ettim. Araba hızlandıkça hızlandı durdurmayı düşündüm ama beceremedim. Tam viraja geldiğimde bariyerlere vurarak durmak istedim öylede oldu.

Allah sakladı. Yara almadan kurtuldum kaza anında gerçekten benim yolun buraya kadar dedim. Saklayan Allah saklıyor hiçbir yaram yok hastanelik olmadım aracımı da hurdaya vereceğim.” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Artvin’in Doğal Güzellikleri “Çoruh Ekoturizm” Projesiyle Turizme Kazandırılacak

Proje kapsamında Anbarlı-Tütüncüler, Ormanlı-Fıstıklı köyleri, Çamlık-Yenimahalle ile Kafkasör-Genya Dağı boyunca 52 kilometrelik güzergahta boyunca yürüyüş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir