Artvin Ve Hopalı Turizmciler Hiser Projesi İçin Bir Araya Geldiler

 

Hopa ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odaları T.C. Ticaret Bakanlığının Hizmet Sektörü Rekabet Gücünün Artırılması Projesi Desteği  (HİSER)  kapsamında turizm sektörüne yönelik ortak başlattığı proje kapsamında Hopa ve Artvinli Turizm sektörü temsilcileri Hopa TSO Meclis salonunda gerçekleştirilen 2. toplantıda bir araya gelerek proje detayları hakkında görüş alışverişi gerçekleştirdiler.

 

Toplantıya ev sahibi Oda adına Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek katılırken Artvin TSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım ve Yönetim Kurlu Başkan Yardımcısı Sedat Ali Öktem ve DOKA Artvin temsilcisi Berna Kiriş Turna katıldılar.

Proje kapsamında ilk toplantılarda bulunmayan üyelere proje detayları aktarıldı. Yapılan projeye dahil olmak isteyen üyeleri 16 Eylül Pazartesi günü mesai bitimine kadar bağlı oldukları Odaya başvurmaları için süre verildi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir