Artvin Voleybol Takımından Ahmet Erdem’e Teşekkür

 

Türkiye Voleybol Federasyonunun 2017 Faaliyet Programında yer alan Anadolu Yıldızlar ligi müsabakalarında İlimizi Artvin Karması Bayan Voleybol Takımı temsil etti.

Tokat’ta yapılanTürkiye Voleybol Federasyonunun 2017 Faaliyet Programında yer alan Anadolu Yıldızlar ligi müsabakalarındasporcularımızla  yakından ilgilenen Tokat İl Müftüsü Hemşehrimiz Ahmet Erdem’e Artvin Voleybol Takımı Antrenörü Murat Ülker teşekkür etti.

Voleybol İl Temsilcisi aynı zamanda Artvin Voleybol Takımı Antrenörü Murat Ülker müsabakalar sonunda yaptığı açıklamada; “Başta sporcularım ve velilerine çok teşekkür ederim, Tokat’a Çeyrek Final müsabakaları için geldik burada Hemşehrimiz Tokat İl Müftüsü Ahmet Erdem’i tanıdık sporcularımıza ve bize çok yardımcı oldu kendisine şükranlarımızı sunuyoruz, kendisi ile gurur duyduk Artvin’in gerçekten yetiştirmiş olduğu önemli bir değer kendisine sporcularım ve velileri adına teşekkür ederim sağ olsun var olsun” diyerek sözlerini noktaladı.

Artvin Karması Bayan Voleybol Takımı Çeyrek Finalde Veda Etti

09 – 12 Şubat tarihlerinde Tokatta düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakalarında zorlu gruba düşen Artvin Temsilcisi Bayan Voleybol takımı ilk maçında Zonguldak ekibine 3-1, ikinci Müsabakada Giresun’a 3-1 ve son olarak da Trabzon’a 3-1’lik skorlarla yenilerek turnuvaya Çeyrek Finallerde elenerek  veda etti.

İlimizi Artvin Karmasının  temsil ettiği müsabakaların ilk turu Rizede yapılmıştı. Artvinli sporcuların üstün performansı ile Rize’de oynadığı 3. Müsabakayı’da kazanarak çeyrek finale yükselmişti.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir