Artvin Yerel Basketbol Ligi U 18 Ligi Lideri Artvin Ormanspor

Artvin Ormanspor 70 Arhavi 12 Mart Spor 49

 

Artvin Yerel Basketbol Ligi U18 Ligi karşılaşmasında Artvin Merkez’in takımı Artvin Ormanspor ile Arhavi ilçesinin takımı Arhavi 12 Martspor arasında oynanan maçı Artvin Ormanspor 70-49 kazandı. Bu sonuçla Artvin’in şampiyonu olan Artvin Ormanspor U18 Basketbol takımı ilimizi Rize’de temsil etmeye hak kazandı.

Artvin Ormanspor U18 Basketbol takımı, Artvin’de ki grup müsabakalarını lider olarak tamamladı. Artvin Ormanspor U18 ile Arhavi 12 Martspor U18 Basketbol takımları arasındaki maçı baştan sona üstün oynayan Artvin Ormanspor U18 Takımı 70-49 kazanarak Artvin seçmelerinin şampiyonu oldu.

Bu sonuçla Artvin Ormanspor U18 Basketbol takımı İlimizi 10 –  14 Mart 2020 tarihlerinde Rize’de yapılacak Grup maçlarında temsil etmeye hak kazandı. Aldığı başarılı sonuç sonrasında soyunma odasında büyük sevinç yaşayan takımımız Rize’de oynanacak grup maçlarına hazırlanmak için Şubat ayının sonlarında kampa girecek. Artvin Ormanspor U18 Basketbol takımımıza grup maçlarında başarılar diliyoruz.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir