ARTVİN’DE BİR İŞYERİ DAHA FAALİYETE GEÇTİ.

Çayağzı Mahallesinde İkizim Börek ve Ev Yemekleri işletmesinin açılışını AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe yaptı.

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediyesi Encümeni Ahmet Çelik’in eşi Eylem Çelik ile Eda Varan’ın sahibi olduğu ‘İkizim Börek ve Ev Yemekleri’ işletmesinin kurdelesini hayırlı olsun dileğiyle kesti. Kurdele kesiminden sonra protokol adına konuşma yapan AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla; “İşletmenin Artvin’e hayırlı olmasını ve iş yeri sahiplerine hayırlı bol kazançlar sağlamasını ediliyorum” dedi.

İkizim Börek ve Ev Yemekleri işletmesinin sahipleri Eylem Çelik ile Eda Varan kardeşler; işyerinde börek, kahvaltı çeşitleri ve ev yemekleri satışı olacağını belirterek açılış törenlerine AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin katıldığı için teşekkür etti.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …