Artvin’de CHP Kadın Kolları Etkinliklerini İptal Ettiler

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları İl Yönetimi özel gün ve haftalarda gerçekleştiremedikleri etkinlikler için bir mesaj yayınladı. 

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları İl Yönetimi özel gün ve haftalarda gerçekleştiremedikleri etkinlikler için bir mesaj yayınladı. Artvin CHP Kadın Kolları yönetim kurulu adına mesajı okuyan CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yavuz Dinç evde kal kampanyası dolayısıyla önemli gün ve haftalar için yapılacak etkinlikleri gerçekleştiremediklerini dile getirdi. 

Gerçekleştiremedikleri etkinlikler kapsamında 21 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla yapmak istedikleri ziyaretlerini iptal ettiklerini söyleyen Dinç, “21 Mart Yaşlılara Saygı Haftası her toplumun hafızası olmalıdır, bu hafızaya sahip olmamızın temeli yaşlılarınızdır” dedi ve 21 Mart’ın ayrıca Down Sendromu Farkındalık Günü olduğunu ve “Down Sendromlu kardeşlerimizi unutmuyoruz, farkında olmak dileğiyle dostun kromozom dayandığını hatırlatmak istiyoruz” diyerek devam etti. 

Mesajına 21 Mart’ın Ormancılık Günü olduğunu da hatırlatarak devam eden Dinç, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün günün anlam ve önemini vurgulayan “Yeşili görmeyen gözler, renk zevkinden yoksundur. Burasını öyle bir ağaçlandırın ki kör bir insan dahi yeşiller arasında olduğunu anlasın” sözlerine dikkat çekerek, “Toprağını kaybetmek istemiyorsan ormanını yok etme” dedi. 

Dinç, “Ayrıca bugün baharı müjdeleyen Nevruz Bayramı. Bu süreçte evde kalmamız gerekse de açın pencereleri dolsun evinize bahar havası” diyerek mesajını Miraç Kandili vesilesiyle “Herkesin kandili mübarek olsun, açalım ellerimizi semaya, dua edelim tüm dünyaya. Hayat devam ediyor, sağlıklı güzel günlere” diyerek sonlandırdı. 

Ayrıca Kontrol Edin

ilimizdeki Öğrencilerin Dikkatine!

Milli Eğitim Bakanlığından öğrencilere ve velilere Koronavirüsün Travmatik Etkilerini Azaltmak İçin “Psikososyal Destek Paketi” Millî …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir