Artvin’de İYİ Parti Tek Vücut Çalışmalarına Devam Ediyor

İYİ Parti’nin Adaylarına Yoğun İlgi

24 Haziran genel seçimleri yaklaştıkça siyasi partilerin ilimizdeki seçim çalışmaları da yoğunluk kazanmaya devam ediyor. Seçimin iddialı partilerinden İYİ Parti’de tek vücut seçim çalışmaları sürerken çalışmalarda dört koldan gerçekleştiriliyor. Seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Artvin Milletvekili adayı Filiz Akyüz, Artvin’i İYİ’leştirmek İçin, Artvin’i Özlediği Huzurlu Ortamına Kavuşturabilmek İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor… Herkes ile Bir BirSohbet Ediyor, Kucaklaşıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

İYİ Parti seçim çalışmalarına dört koldan devam ediyor. Milletvekili adayları Filiz Akyüz ve Kamil Aksu bir yandan seçim çalışmalarını yürütürken, il ve ilçe teşkilatları da kapı kapı dolaşarak seçim beyannameleri ile adaylara ilişkin broşürleri dağıtıyorlar. Seçim çalışmalarının İYİ bir şekilde devam ettiğini belirten Milletvekili adayı Filiz Akyüz, seçim çalışmalarını değerlendirdi. Akyüz değerlendirmesinde; “ Artvin’i Kazanmaya Geliyoruz. Ev Ev Dolaşmaya, Kucaklaşmaya, Size Tepeden Bakan Değil Bir Kardeşiniz Olmaya Geliyoruz. Artvin Sevdasıyla Çıktığımız Bu Yolda Güneş’in En Samimi Sıcaklığıyla Sizlerle Buluşuyoruz… İnanıyoruz, Çalışıyoruz ve Sizlerin Gözlerindeki Umudu Daha Yükseğe Çıkarmak İçin Üretmeye Devam Ediyoruz… ARTVİN’im Yüzünü Güneşe Dön.Artvin’i İYİ’leştirmek İçin, Artvin’i Özlediği Huzurlu Ortamına Kavuşturabilmek İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor… Herkes ile Bir Bir Sohbet Ediyor, Kucaklaşıyoruz. ” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti Artvin Milletvekili Adayı Filiz Aksu’ya Kemalpaşa’da vatandaşların büyük ilgisi!

“Yüzünü Güneşe Dön” parolasi ile yola çıkan İYİ Parti’nin çalışmaları ve halkla buluşmaları kapsamında Kemalpaşa esnafı ile buluşan Filiz Akyüz “Sıcak insanların yaşadığı bu kente artık “Tamam” demenin vaktı gelmiştir. Artvin’e kadın eli değmeli. 53 yıldır Artvin’de yaşıyorum. İYİ Parti Artvin kurucu başkanlığını ve teşkilat yapılanmasını Türkiye’de en hızlı yapan benim. Artvin’in sorunlarını en iyi gözlemleyen ve çözümü için STK’larla istişare yapan, Artvin’e hizmet aşkı ile yola çıkmış biriyim. Sizinleyim. Ülkemiz hiç olmadığı kadar kötü yönetilmekte. Ortak akıl yerine tek akıl ile yönetilmekte. Bana göre önümüze konan bu seçim son çıkıştır” dedi.

Filiz Akyüz’a esnafların bir çoğu elini öperek başarı diledi. Esnafların tepkisi ise “bizim kızımız, ablamız, annemiz’siniz. İçimizden birisiniz” oldu.

Dr. Kamil Aksu’da Köy Köy Mahalle Mahalle Dolaşıyor

İYİ Parti’nin ikinci sıra adayı Dr. Kamil Aksu’da seçim çalışmalarını yoğunlukla sürdürüyor. Kamil Aksu’nun seçim çalışmaları Murgul ilçesinde devam etti. Murgul’da Akantaş köyüne giden Kamil Aksu, seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunurken; “ Biz haklı bir davanın, halkın ve Hak’kın yanındayız… Onlarsa zulüm ve zalimin. Allah’ın İzni ile çalışacağız ve başaracağız. Sahada gördüğüm şey;

Aziz Türk Milletinin artık TAMAM dediğidir.Siyaset, şahsi ve yandaşlarının menfaatlerini kollayıp bu ülkenin kaynaklarını taraftarlarına peşkeş çekerek yapılmadığı gibi, kendi gibi düşünmeyenleri bertaraf etmeye çalışarak yapılmaz. Bunu yapanların yeri siyaset tarihinin çöplüğüdür.

Siyaset;Erdem, onur, adalet ve her bir ferdin haklarını muhafaza zemini üzerinde inşa edilmeli ve halk için hakça yapılmalıdır.

Murgul İlçe Başkanım İshak Yavuz ve Akantaş Köylülerine teşekkür ediyorum. Ülke sorunlarını hep birlikte tartıştık. Çözüm yolunun İktidar değişikliği olduğunda karar kıldık. Murgul TAMAM Diyor.Murgul, Akantaş Köyü Halkına Doğa düşmanı ve halkına küfreden Cengiz’i, taraf olan sermaye sahiplerinin nasıl zenginleştiğini, Hükümet yandaşı Cengiz’in Sendikalaşmaya çalışan Murgul’daki Maden İşçilerini işten çıkarttığını öğrendik. Bekle Murgul.Murgul İYİ Olacak Türkiye İYİ Olacak. ” şeklinde değerlendirdi.

İYİ Parti’nin seçim çalışmaları kapsamında seçim beyannamesi ve seçim broşürleri dağıtımı da devam ediyor. İYİ Parti’nin il ve ilçelerdeki gençlik ve kadın kolları da yoğun bir şekilde broşür dağıtımında bulunarak partilerinin hedeflerini anlatmaya çalışıyorlar.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir