Artvin’de Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi

.

 

Artvin Valiliğince Atapark önünde düzenlenen törene katılan Artvin Valisi Ömer Doğanay, katılımcıların bayramını kutlayarak, vatandaşlarla sohbet etti.

 

Vali Doğanay, Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ve Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe burada kurulan stanta vatandaşlara kavurma, pilav ve baklava ikramında bulundu.

 

Buradaki törenin ardından Vali Doğanay ve beraberindekiler, Çarşı Mahallesi Polis Karakolu, 25. Mekanize Tugay Komutan Yardımcılığı ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek burada görev yapan asker ve polislerin bayramlarını kutladı.

 

Doğanay, daha sonra Artvin Devlet Hastanesini ziyaret ederek, burada tedavi gören hastalarla yakınlarının bayramlarını tebrik ederek, ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.

 

Ramazan Bayramı’nın hayırlı olması temennisinde bulunan Doğanay, son olarak beraberindekilerle Kolorta Mezarlığı’ndaki Garnizon Şehitliğini ziyaret etti.

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir