Anasayfa / Anasayfa / Artvin’de Şehit Aileleri Ve Gaziler İçin İftar Yemeği Verildi

Artvin’de Şehit Aileleri Ve Gaziler İçin İftar Yemeği Verildi

Artvin’de şehit aileleri ve gaziler için iftar yemeği verildi.

Artvin Valiliği ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından şehit aileleri ve gaziler için DSİ 26. Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen iftar programına şehit aileleri ve gaziler, Artvin Valisi Yılmaz Doruk ile eşi Meral Doruk Hanımefendi, Garnizon Komutanı Piyade Albay Abdurrahman Cengiz Çerçi, Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, Artvin Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Naim Günal ve bazı daire amirleri katıldı.

Vali Yılmaz Doruk, iftar yemeği sonrası programa katılan şehit aileleri ve gazilerle bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Doruk, burada yaptığı konuşmada, “Şehit ve gazileirmizin bizim için, ülkemiz için yaptıkları fedakarlığın, ödedikleri bedelin büyüklüğünü ifade etmeye kelimler yetmez. Onlar sahurlarda, ifatrlarda kandiller yansın, teravihlerde kubbeler Allah kelamıyla inlesin diye canlarını feda ettiler. Biz şayet bu ülkede huzur ve güven içerisinde yaşıyabiliyorsak, bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz.” dedi.

AVBM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir