Başkan Ahmet Biber’den Teşekkür!

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96. Kuruluş nedeniyle  gerçekleştirilen törende rahatsızlık geçiren CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Artvin Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Başkan Biber’in genel sağlık durumu iyi. Doktoru dinlenmesi ve fazla ziyaretçi akınının olmaması için ziyareti çok kısıtlı tutuyor. Gün içinde ziyaret için gelenler bu nedenle ziyaret edemeden hastaneden ayrılıyor.

Artvin’de görev yapan gazeteciler CHP Artvin İl BaşkanıAhmet Biber’i hastanede ziyaret etti. Kısa süreli ziyarette başkan Biber gazeteci Sami Özçelik, Adem Güngör ve Yusuf Okur’a teşekkür etti. Biber;”Siz gazetecilik mesleğinizden öte benim çok özel dostlarımsınız.

Geldiğiniz için teşekkür ederim. Sizin aracılığınızla rahatsızlığım sonrası arayan, soran, hastaneye gelen tüm dostlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. An itibari ile iyiyim. Doktorum dinlenmem gerektiğini söyledi. Bu nedenle ziyaretçi kısıtlaması geldi. Bir teşekkürümü de hastanemize ve doktorumuza ediyorum. Çünkü hakikaten çok güzel hizmet yapıyorlar.” Dedi.

Gazeteciler Adem Güngör, Yusuf Okur ve Sami Özçelik’te ziyaret sonrası yaptıkları açıklamada; “Ahmet Başkan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Sağlığı iyi. Sohbet ettik. Ahmet Biber başkan bize gazetecilikten öte dost olarak değer verdiğini söyledi.

Gazeteciler de yaptıkları açıklamada; “Biz de kendisini siyasetçiliğinin dışında insani özellikleri nedeniyle severiz. Dürüstlüğü, basına verdiği değer, haber anlamında bize olan yaklaşımı gerçekten içten olmuştur. Kendisine geçmiş olsun diyoruz.” ifadelerini kullandılar.

Bizde gazetemiz çalışanları olarak CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber’e geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Ayrıca Kontrol Edin

AK Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven Hopa için beklenen müjdeyi verdi.

Hopa İçin Beklenen Müjdeyi İlyas Güven Verdi İlçe Başkanı Güven yaptığı açıklamada; “Ağırlıklı olarak 2015-2016 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir