Başkan Akçiçek Bu Defa Da Gençlerle Buluştu

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek seçim çalışmalarına devam ederken bu defa da gençlerle bir araya geldi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek bir taraftan Belediye çalışmalarına devam ederken diğer taraftanda partisi tarafından yeniden aday gösterilmesi nedeniyle seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Başkan Akçiçek bu defa da Gençlerle bir araya geldi. İlçe başkanı Taner Çakır toplantı öncesi yaptığı konuşmada Kemalpaşa’da seçimleri yeniden kazanacaklarını ifade etti. Daha sonra gençlerde sorunlarını ve taleplerini içeren konuşmalar yaptıktan sonra Başkan Akçiçek kürsüye çıktı.

Başkan Akçiçek yaptığı konuşmada gençlerle samimi ve içten konuşmaları ve talepleri için teşekkür ederek “Gençler sizler bizim geleceğimizsiniz ve sizler için yapılan ve yaptığımız tüm çalışmalar aslında geleceğimiz ve ilçemizin geleceği için yapılan en önemli yatırımdır.

Biz bir seçime daha gidiyoruz. Ülkemiz adil olmayan şartlarda seçim süreci yaşıyor. İktidar devletin tüm imkânlarını kullanarak halkımıza gerçekleri örtbas ederek, memleketin güllük-gülistanlık olduğunu söylerken, yaşadığımız gerçekler bambaşka olduğunu yaşayarak görüyoruz. Emeklimiz, çalışanımız, esnafımız, köylümüz, memurumuz aldıkları maaşlarla geçinemiyor. Ama iktidar,  yandaşlarına ülkenin kaynaklarını peşkeş çekmede artık sınır tanımıyor. Yandaş basın ve TV’ler bu gerçekleri halkımızdan saklamak için adeta yarış içine girdiler.

Beni üzen en büyük sorun ise işsizlik, Gençlerimiz işsiz, Üniversite mezunlarımız işsiz. İlçemizde gelecek dönemde üreteceğimiz projelerle yeni yeni gençlerimize istihdam olanağı yaratacağız. İlçemizi geleceğe daha modern taşıma anlamında peş peşe çalışmalar içine gireceğiz.

Gençler, sizler için ne yapsak azdır ama gelecek dönemde sizlerle daha sık sık bir araya geleceğiz. Kültürden sanata, sosyal hayatın her alanında sizlerin geleceğini sizlerle birlikte kararlar alacağız. Hepinize candan en samimi duygularımla teşekkür ediyorum. Gözlerinizin içinden geleceğin aydınlık Türkiye’sine sahip çakacağınızın ışığını görmekten büyük sevinç duyuyorum” dedi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Artvin’in Doğal Güzellikleri “Çoruh Ekoturizm” Projesiyle Turizme Kazandırılacak

Proje kapsamında Anbarlı-Tütüncüler, Ormanlı-Fıstıklı köyleri, Çamlık-Yenimahalle ile Kafkasör-Genya Dağı boyunca 52 kilometrelik güzergahta boyunca yürüyüş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir