Anasayfa / Anasayfa / Başkan Akyürek, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Ekonomi Konferansına Katıldı

Başkan Akyürek, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Ekonomi Konferansına Katıldı

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve TOBB iş birliğinde KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da düzenlenen Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu I. Ekonomi Konferansı’na katıldı.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve TOBB iş birliğinde KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da düzenlenen Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu I. Ekonomi Konferansı’na; TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC Başbakanı Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri,  Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz ve Hopa TSO’yu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek katıldı.

Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu kapsamında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Toplantıda Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna ile Sarp Gümrüğünde yaşanan sorunlar hakkında fikir alışverişi yaptı.

Akyürek Toplantı sonrasında TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Kıbrıs Başbakanı Ersin Tatar ile akşam yemeğinde bir araya gelerek karşılıklı sohbet gerçekleştirdi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir