Anasayfa / Anasayfa / Başkan Cihan: Hopalıyız Yaparız

Başkan Cihan: Hopalıyız Yaparız

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, “Hopa Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, Hopalıyız yaparız” dedi.

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ve Fen İşleri Müdürü Utku Cihan baharın gelmesiyle birlikte çevresel hizmette hız kesmiyor. Başkan Cihan, Sundura Mahallesi, Üniversite Caddesi, Taşköprü mevki, Büyükler mevki, Orta Hopa Mahallesi ve Kaymakamlık mevki arka caddesinde bulunan çalışmalarımızı yerinde inceledi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Cihan, “Sundura mahallesi üniversite caddesinin alt yapı, parke yol ve peyzaj çalışmalarında sona gelindi. Şehrin estetiği açısından da büyük önem taşıyan mevkiinde yaşanan mağduriyet giderildi. Özelikle yaşanan sel felaketinden dolayı alt yapının ciddi zarar görmesi sonucu oluşan mağduriyetler DSİ’nin katkısıyla belediyemiz tarafından önemli yer arzetmekteydi. Büyükler mevkiinde yaklaşık 1 kilometre mesafede ki bugüne kadar yapılmayan yol betonlama çalışmamız sona ermiş, vatandaşımız rahat nefes almıştır. Kaymakamlık arka mevki yol güzergahının perde duvarları yapım aşaması tamamlanmak üzere ve daha sonrasında yol parke çalışması tamamlandıktan sonra Hopa için alternatif yol güzergâhı oluşacak trafik iç caddelerde rahatlayacaktır. Hopa Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, saygılarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir