Başkan Hekimoğlu Ziyaretlerine Devam Ediyor

Hekimoğlu Ve Beraberindekiler Sağlık Personellerinin 14 Mart TIP Bayramı’nı Kutladı

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Arhavi Belediye Başkanı ve aynı zamanda üçüncü dönem Ak Parti Belediye Başkan Adayı Coşkun Hekimoğlu, 14 Mart TIP Bayramı nedeni ile ilçemizde bazı ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerde Başkan Hekimoğlu yanı sıra belediye meclis üyesi adayları da yer aldı. Hekimoğlu ve beraberindekiler, sağlık merkezlerini gezerek ilçemizde görev yapan doktor ve sağlık personelinin 14 Mart TIP Bayram’ını kutladı.

Başkan Hekimoğlu, Arhavi Toplum Sağlığı Merkezi’ni ardından Arhavi Devlet Hastanesi ile özel diş hekimliği polikliniklerini de ziyaret edip sağlık personellerinin bayramını karanfil takdim ederek kutladı. Tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Arhavi’de de görev yapan sağlık mensuplarının özveri ve fedakârca sağlık hizmeti vermek gibi onurlu bir görevi icra ettiklerini belirten Hekimoğlu, bu nedenle kendilerinin her türlü takdir ve şükrana layık olduklarını ifade ederek kolaylıklar diledi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir