Anasayfa / Anasayfa / Başkan Kocatepe’den Vefa Ve Teşekkür Mesajı

Başkan Kocatepe’den Vefa Ve Teşekkür Mesajı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe babasının vefatı nedeniyle cenazeye katılan ve taziyede bulunanlara teşekkür etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin babası Yaşar Kocatepe (72) Bursa’da tedavi gördüğü hastanede vefat etmesi sonrası cenaze törenine katılan, arayarak acısını paylaşan, taziye dileklerini ve dualarını esirgemeyenler için teşekkür mesajı yayımladı.

Başkan Kocatepe’nin mesajı şöyle:

“Değerli babam Yaşar Kocatepe’nin vefatı vesilesiyle; tüm eş, dost akraba ve hemşerilerimiz gerek cenaze törenine ve gerekse taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar. Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, internet aracılığı ile mesajını ileten, definden önce ve sonra eve gelip acımızı paylaşan; tüm siyaset ve devlet erkânına, Türkiye’nin her yerinden dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize ve gönüldaşlarımıza, şahsım ve ailemiz adına çok teşekkür ederim. Cümle geçmişlerimize Allah’tan rahmet, herkese sağlık dilerim…”