Başkan Kurdoğlu;  ”Sorunları Birlikte Çözeceğiz”

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu birlikte hizmet birlikte yönetim ilkesine değinerek sorunları hep birlikte çözeceklerini söyledi.

Arhavi’de yaşanan ekonomik sorunları yakından takip ettiğini belirten başkan Vasfi Kurdoğlu işsizlik ve yoksullukla iç içe yaşayan esnafların sorunlarını dinledi. Başkan Kurdoğlu “birlikte hizmet birlikte yönetim ilkesine değinerek sorunları hep birlikte çözeceklerini” söyledi.

Kurdoğlu; “Önümüzde zor günler var belediyemizde maddi olanaklı bir takım sıkıntılar var,  sizlerinde bilmediği bu sıkıntıları bizler belediyenin içine girince daha net gördük el birliği ile çalışmamız ve sorunları aşmamız lazım. Sizlerle çalışmak ve ilçemize hizmet etmekten gurur duyuyorum”  diye konuştu.

Başkan Kurdoğlu Daha Çok Çalışacağız

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu “31 Martta halkımız bize yetki verdiği andan itibaren Arhavi’nin şahlanışa geçmesi için var gücümüzle çalışacağız halkımızın bize olan güvenini hiç bir zaman boşa çıkarmayacağız sarsmayacağız şahlanışa odaklandık. Tüm projelerimiz çalışmalarımız bu yönde olacak ulaşamadığımız, elimizin değmediği hizmet götüremediğimiz hiç bir nokta görev süremiz içerisinde kalmayacak. Huzurlu ve mutlu bir Arhavi için daha çok  çalışacağız” dedi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir