Anasayfa / Anasayfa / Başkan Kurt, ARTSO’nun Yönetim Tablosunu Açıkladı

Başkan Kurt, ARTSO’nun Yönetim Tablosunu Açıkladı

????????????????????????????????????

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis üyeleri,  1 Nisan 2018 seçiminin ardından Artvin Ticaret ve Sanayi odasının yönetim tablosunu gerçekleştirdikleri basın toplantısında açıkladılar.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen basın toplantısına  Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis üyeleri, yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.

Kurt, burada yaptığı açıklamada; “Bilindiği üzere 1 Nisan 2018 de Artvin Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri gerçekleşti. Seçimler sonrasında 5 Nisan 2018 de kendi içimizde yapılanseçimde Artvin Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı, Disiplin Kurulu ve Üst kurul delege seçimleri yapıldı. Öncelikle bu süreçte iradelerini sandığa yansıtan Artvin Merkez, Yusufeli, Şavşat ve Ardanuç da ki bütün üyemiz olan iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Bu vesile ile seçim süreci ve sonrasında bizleri yalnız bırakmayan siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza ki sizleri çok önemsiyoruz; her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz.

Seçimden sonraki Artvin Ticaret ve Sanayi odasının yönetim tablosu şu şekilde sonuçlanmıştır

Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Üst Kurul delegesi Bayram Özcan, Yönetim kurulu başkan yardımcısı Okan Gültekin, Yönetim kurulu başkan yardımcısı Sedat Ali Öktem, Yönetim kurulu üyesi Birsen Gültekin, Yönetim kurulu sayman üyesi A. Recep Öztürk, Meclis Başkan yardımcısı Kezziban Küçük, Meclis üyeliklerine Kurtul Özel, Taner Köse, Özkan Öztürk, Hasan Günaldı, Kemal Koçak, Vural Temel, FarisKeskin,Disiplin kurulu başkanı Cihat Uzun, Disiplin kurulu üyeliklerine ise Barış Şentürk, Hakan Ermiş, Yusuf Soybilgin, Haluk Tunç, Haluk Bilgin seçilmişlerdir.

Göreve başlayan Yönetim kurulu ve meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diler,Artvin iş dünyasına hayırlı olmasını temenni ederiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir