Basketbol Sahası İnşası Başladı

Arhavi’de Sahil dolgu alanında herkese açık spor alanı inşası tüm hızıyla devam ediyor.

Spor alanında ilçe ve bölge adına büyük önem arz edecek ve bu doğrultuda yürütülecek olan çalışmalar, basketbol sahası inşası ile sürüyor. Gençler özellikle Cumhuriyet Meydanı’nda oynadıkları basketbolu artık bu alanda rahatlıkla ve daha modern şartlarda oynanabilecek.

Alanda incelemelerde bulunan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, mevcut spor kompleksinde eksik olan basketbol sahasının ekleneceğinin ve basketbol severlerin hizmetine sunulacağını belirtti. Ayrıca yine aynı bölgeye kamelyaların yerleştirileceğini ve çevre düzenlemesi yapılacağını belirten Başkan Hekimoğlu, şimdiden hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Çok kısa sürede tamamlanması planlanan çalışma ile gençler, özellikle yaz döneminde hem gece, hem de gündüz sokak basketbolunu rahatlıkla oynayabilecek.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir