Batum Başkonsolosu Koçak’tan İade-i Ziyaret

Batum Başkonsolosu Koçak’tan Kemalpaşa,Hopa Ve Arhavi Belediyelerine İade-i Ziyaret

T.C. Batum Başkonsolosu Makbule Koçak bir güne 3 Belediye Başkanına iade-i  ziyaret sığdırdı.

Batum Başkonsolosu Makbule Koçak Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Hekimoğlu gelen konuğunu kapıda karşıladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Başkan Yardımcısı H. Tahsin Kurdoğlu ile Belediye Meclis Üyesi Melek Özbayrak da yer aldı.

Ziyarette Başkan Hekimoğlu ve Başkonsolos Koçak sınırın iki yakasından iki dost ve kardeş ülke ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Kültürel, sanatsal, sosyal ve ekonomik alanda gerçekleşen hoş sohbetin ardından Başkan Hekimoğlu’na misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiler. Ziyaret hediye takdiminin ardından son buldu.

Koçak’tan Bir Ziyarette Kemalpaşa Belediyesi’ne

T.C. Batum Başkonsolosu Makbule Koçak daha sonra bir ziyarette Kemalpaşa Belediyesine gerçekleştirdi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek tarafından sıcak bir ortamda karşılanan Başkonsolos Koçak kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Batum ve Kemalpaşa arasında sıcak diyalog kurulmasına önem verdiğini ifade eden Başkan Akçiçek, bu anlamda Başkonsolosluğun çalışmalarına önem verdiğini sözlerine ekledi.

Başkonsolos Makbule Koçak kendisine gösterilen ilgiden dolayı Başkan Akçiçek’e teşekkür ederek Belediyeden ayrıldı.

Hopa Belediye Başkanlığına İade-İ Ziyarette Bulundu

Batum Başkonsolosu Makbule Koçak Hopa Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Daha öncede Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’ın Batum’a gelerek kendisine Hayırlı olsun dediğini ifade eden Koçak, kendisinde iade-i ziyarette bulunduğunu söyledi.

Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette karşılıklı görüş alış verinin ardından Başkonsolos daha sonra Belediyeden uğurlandı.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğu Karadeniz Yeşil Kalsın, Dereler Çamur Akmasın

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Artvin’in Arhavi ilçesinde bulunan Kamilet Vadisi’nde yapılan hidroelektrik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir