Anasayfa / Anasayfa / Bayraktutan ve CHP’liler Çarşı Esnafını Gezdi

Bayraktutan ve CHP’liler Çarşı Esnafını Gezdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı, Artvin Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Uğur Bayrkatutan yoğun katılımlı CHP’li grup eşliğinde Çarşı esnafını ziyaret etti.

Ziyarete Uğur Bayraktutan ve eşi Belgin Bayraktutan yanı sıra, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Kurul, Gençlik Kolları Başkanı Anıl Öztürk, Belediye Meclis üyeleri Sinan Saraç, Nermin Albayrak, Cemal Bekçi, İl Genel Meclis Üyesi Suat Kesen, DİSK Genel İş Sendikası Şube Başkanı Selim Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin ve CHP’liler katıldı.

Eski ve Yeni Yönetim Birlikte Çalıştı

Yeşilkent arkası, Varan sitelerinin önünden başlayan esnaf ziyaretinde CHP’li kadınlar beyaz giysileri ve kırmızı fularlarıyla Bayraktutan’a eşlik ederken eski yönetim çalışmalarını birlikte gerçekleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı, Artvin Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Uğur Bayrkatutan esnafların işlerlerine tek tek girerek onlarla tokalaştı. Oylarına talip olduğunu ifade eden Bayraktutan; özgür bir ülke için 24 Haziran’da tamam demelerini istedi.

91 Yaşındaki Kore Gazisi Bayraktutan’a Eşlik Etti

Kore gazisi 91 yaşındaki Ahmet Sezgin bir ara CHP’lı grubun aynına giderek onlara eşlik etti. Uğur Bayraktutan’la sohbet eden Sezgin, esnaf ziyaretinde kendisine eşlik etti.

“Artvin Halkı Kararını Vermiş; Ülke Genelinde Olduğu Gibi Artvin’de Tamam Diyor”

CHP Artvin Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Uğur Bayraktutanziyaretler sırasında basın mensuplarına kısa bir değerlendirme yaparak, “Seçimin 17. Gününde yoğun ilgi ve kalabalıkla merkez esnafımızı ziyaret ediyoruz” dedi.Bayraktutan, “ Bana göre 24 Haziran seçim öncesi Artvin halkı kararını vermiş. Bütün Türkiye’de olduğu gibi bizde tamam diyoruz. Türkiye bir değişimi kabul etsin. 25 Haziran’da özgürlüğe umuda uyanacak bir Türkiye ile karşı karşıya kalacağız. Sadece umutlarımızın yeşertmenin ötesinde yeni bir, başlangıca uyanacağız. Türkiye rahatlayacak ve şunu görüyoruz, artık bu kötü gidişata tamam diyen bütün tostlarımız kararlarını vermiş . Türkiye 2018’ide umudun özgürlüğün ülkesi olacak bunu hep birlikte göreceğiz” dedi

Açıklamanın ardından ziyaretlerine gün boyu davam eden Bayraktutan, 25 Haziran Sabahı aydınlık bir Türkiye için uyanacağız dedi.