Bayraktutan ziyaretlerini tamamladı

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan kentte yaptığı ilçe başkanlıkları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti ziyaretlerini tamamladı.

Kentte yaptığı ziyaretlerin ardından açıklama yapan Milletvekili Bayraktutan, millet ittifakının bileşenleri ile önümüzdeki dönemde ilk yapılacak olan seçimde bu güzel ülkeyi hep birlikte yöneteceklerini vurguladı.

Artvin’de CHP örgütlerini, Millet İttifakının bileşeni olan İyi Parti’nin teşkilatlarını gezdiğini, Bunun yanında Artvin merkezde bulunan sivil toplum örgütlerini, odaları ziyaret ettiğini ifade eden Bayraktutan, “Ziyaretlerim esnasında şunu gördüm; Artvin’de CHP’nin örgütleri dimdik ayakta, Millet İttifakı’nın bileşeni olan İyi Parti’nin teşkilatı dimdik ayakta ve onların hep beraber iktidara hazır olduğunu gördüm. Sivil Toplum Örgütlerinden, esnafların içinde bulunduğu ekonomik kaçmazın nereye gittiğini gördüm. Bu nedenle önümüzdeki dönemde Türkiye’nin yönetilmesine yeni bir nefese ihtiyaç olduğunu, bunda herkesin hem fikir olduğunu beraber gözlemledik” dedi.

“Artvin Türkiye’nin önemli kentlerinden bir tanesi, bir Cumhuriyet kenti, Mustafa Kemal’in kenti ve Millet İttifakı’nın belediyelerinin büyük çoğunlukla yerel yönetimlerde söz sahibi olduğu ve bütün Türkiye’ye örnek olması gereken bir kenttir” diyen MV. Bayraktutan, son yaşanan ekonomik gelişmelerden Artvin’in de nasibini aldığını, pandemi sürecinin kötü yönetilmesiyle berberinden iş yeri sahibine kadar büyük bir ekonomik çıkmazla karşı karşıya olduğunu fakat bütün bu olumsuzluklara rağmen Türkiye’de ülkeyi yeniden yönetebilecek bir siyasal anlayışın alternatif olduğu gerçeğini de göz ardı etmemek gerektiğini aktardı.

CHP ve İyi pParti olarak millet ittifakının bileşenlerinin önümüzdeki dönemde ilk yapılacak olan seçimde bu güzel ülkeyi hep birlikte yöneteceğini dile getiren Bayraktutan, “Bu ülkenin geleceği ile ilgili kaygıların yaşanmadığı, umudu, özgürlüğü olan hepimizin ülkesini hep birlikte kuracağız. Bunu bir kere daha gözlemledim, bunu görerek ve bunları yaşayarak 26 Ocak’ta Artvin’in sorunlarını parlamentoya tekrar taşıyacağım. Genel sorunları, ülkenin yaşadığı sorunları hep beraber gözlemliyoruz” dedi ve “Her iki sorunu da beraber yaşayan bir bölgenin milletvekili olarak şunu diyorum; bu sorunları çözecek olan Millet İttifakı’nın iradesidir. Buradan Artvinlilere ve yüreği Artvin ve Türkiye’de atan tüm sevdalılara CHP’nin milletvekili olarak selam yolluyorum” diyerek sonlandırdı.

Milletvekili Uğur Bayraktutan ve İl Başkanı Ahmet biber genel ziyaretlerin ardından Artvin faal gazeteciler Derneği adına yönetim kurulu üyesi ve Artvinli Tv kurucusu Hatice Ersöz yine gazeteci ve Artvinli TV’nin koordinatörü İsmet başarı ziyaret etti Artvinli TV aynı cadde üzerinde yer alan Artvin gazeteciliğin basım yerini ziyaret eden milletvekili ve İl Başkanı 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayarak her iki işletmeye de başarılar diledi

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir