Anasayfa / Anasayfa / “Bi Soluk Sosyal Sorumluluk”

“Bi Soluk Sosyal Sorumluluk”

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri; Türkan Senem Mol, Ayşenur Uslu, Hilal Çelik, Yaren Alpay, Burak Özdemir, BerşanKelici, Batuhan Yanaraltın, Selahattin Oğuz Sevi üniversite bünyesinde yer alan “Bi Soluk Sosyal Sorumluluk Kulübü” adına çok anlamlı bir projeye imza attılar.

Borçka ilçe milli eğitim müdürlüğünce yapılan açıklamada, “Dezavantajlı bölgelerde bulunan okullarda çocukların kendilerini geliştirebilecekleri bir alan oluşturmak amacıyla sosyal aktivite sınıflarının kurulmasına öncülük ederek eğitime katkı sağladılar. Oluşturulan bu sınıflarda zeka oyunları, bilgisayarlar, kitaplar ve çalışma alanları bulunmaktadır. İlçemiz Camili Ortaokulu’na yapılan bu sosyal aktivite sınıfı da bu bölgedeki öğrencilerin sosyal anlamda gelişim sağlamalarına yardımcı olacaktır.” Denildi.

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri okulu ve oluşturulan sınıfı yerinde gördükten sonra, İlçe Milli Eğitim MüdürüBayram Bakır’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Öğrencilere bu duyarlı ve anlamlı projeye sundukları katkılar adına teşekkür eden Bayram Bakır, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrenciler bu vesileyle projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese bizler de teşekkürlerini sundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir