Anasayfa / Anasayfa / “Bir Artvin Hopasporlu Kolay Yetişmiyor !”

“Bir Artvin Hopasporlu Kolay Yetişmiyor !”

Artvin Hopaspor’dan Anlamlı Ziyaret

Artvin Hopaspor futbol takımı ve teknik heyet, Hopaspor taraftarı kemik erimesi hastası Osman Can’ın tedavisi için Küba yolculuğu öncesi ziyarette bulundu.

Artvin’in Hopa ilçesinde, tıpta Osteoporoz olarak bilinen kemik erimesi hastalığına yakalanan Osman Can Topal’a, Hopasporlu futbolcu ve teknik heyetten anlamlı ziyaret.TFF 3. Lig’de gururumuz Hopaspor sadece yeşil sahada değil sosyal sorumluluk anlamında da önemli işlere imza atıyor. Artvin’in Hopa ilçesinde, tıpta Osteoporoz olarak bilinen kemik erimesi hastalığına yakalanan Osman Can Topal’ın (11) sağlığına kavuşabilmesi için bir umut Küba’ya götürülmesine karar verildi. Maddi imkanı olmayan ailenin tedavi masraflarını karşılayabilmesi kampanya başlatıldı. Sosyal medya üzerinden duyurulan kampanyada küçük çocuğun Küba’da tedavi olabilmesi için gerekli para 2 günde toplandı. Bunun üzerine  Osman Can’ın Küba yolculuğu öncesi Hopasporlu futbolcu ve teknik heyetten moral ziyareti geldi. Minik atmacayı evinde ziyaret eden heyet kendisine Hopaspor’un lisanlı formasını ve futbol topu hediye etti.

Futbolcular ziyaretin sonun Osman Can’a Küba dönüşü iyi olacağını ve birlikte antrenman yapacaklarına inandıkların söyledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir