Anasayfa / Anasayfa / Borçka 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Gerçekleştirildi

Borçka 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaya koyulan 2023 Eğitim Vizyon Belgesinde yer alan konularla ilgili 81 ilde gerçekleştirilen 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştaylarının bir ayağı olan “Borçka Çalıştayı” geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaya koyulan 2023 Eğitim Vizyon Belgesinde yer alan konularla ilgili 81 ilde gerçekleştirilen 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştaylarının bir ayağı olan “Borçka Çalıştayı” Borçka Osman Bakır Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda, Borçka´da görev yapan yönetici ve öğretmenlerin katkılarıyla yapıldı.

Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Sorumlusu Alper Pehlivan´ın açış konuşmasıyla başlayan çalıştay, fikir paylaşımlarının üst düzeyde olduğu bir havada devam etti.

Yapılan açıklamada, “18 konu başlığının yer aldığı çalıştayda; her konuda görevli olan yönetici ve öğretmenlerden oluşan ekiplerin yaptığı etkileşimli çalıştayın, hem uygulanışı hem de amaca hizmet olarak çok verimli geçmesi bakımından  önce ilçemizin sonra ilimizin ve en nihayetinde ülkemizin eğitim vizyonuna katkı sağlayacak fikirlerle yapıldığını söyleyebiliriz. İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Bürlükkara, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Balkan ´ın da fikirleri ve destekleriyle katıldığı çalıştayda görev alan tüm yönetici ve öğretmenlerimize emekleri ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.” Denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir