Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan İstanbul’da Ziyaretlerde Bulundu

Borçka Belediye başkanı Ercan Orhan İstanbul’da Borçka’ya yapılacak hizmetler için çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Borçka Belediye başkanı Ercan Orhan İstanbul’da Borçka’ya yapılacak hizmetler için çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul Yönetim Yenileme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Günaydın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Koordinatörü Bülent Akköse, Borçka’lı iş insanları Selman Yıldırım ve Metin Turan ile görüşen belediye başkanı Ercan Orhan ziyaretlerin Borçka için faydalı geçtiğini aktardı.

Yapılan görüşmelerde kent estetiği ve kent meydanı yenileme çalışmaları üzerinde durulurken, belediyenin gerçekleştirmeyi düşündüğü birleşik kışlık hayvan ahırı projesi konusunda ortak neler yapılabileceği noktasında mutabakata varıldı.

Milli takımımızda ve Galatasaray Spor Kulübü’nde forma giyen hemşerimiz Şener Özbayraklı ile de görüşen başkan Orhan, kentte spor faaliyetlerinin gelişmesi için neler yapılabileceği hakkında sporcuyla istişarelerde bulundu.

Belediye başkanı Ercan Orhan son olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşerek, İBB başkanından “Borçka için her türlü destek ve halk yararına yapılacak işlerde ellerinden geleni imkânlar ölçüsünde destek sunacaklarının” sözünü aldı.

Başkan Orhan,  ziyaret ve görüşmelerin ardından İstanbul’dan ayrılarak Borçka’ya döndü.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir