Anasayfa / Anasayfa / Büyük Artvin Fuarı Kapanışında Burak Kut Sahne Alıyor

Büyük Artvin Fuarı Kapanışında Burak Kut Sahne Alıyor

Artvin Belediyesinin düzenlediği Artvin Kültür Sanat Turizm ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarının kapanışında pop müziğinin sevilen seslerinden Burak Kut sahne alıyor.

Artvin Belediyesi Çoruh Park Sosyal tesislerinde 08.08’de muhteşem bir organizasyonla açılışı yapılan ve Artvin’in kültürünü yöresel ürünlerini ve turizm alanlarını tanıtan stantların yer aldığı 2.Uluslararası Artvin Kültür Sanat Turizm ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı 7 gün boyunca misafirlerini ağırladı.

Bir hafta boyunca her ün bir ilçenin tanıtımı ve çeşitli yarışmaların yapıldığı fuar adına yakışır programla sona eriyor. Fuar, Borçka ve Murgul Belediyesinin Katkılarıyla Arıcılar Derneği Arıcılık Çalıştayına ev sahipliği yaparak bu yıl ki fuarın teması olan ‘Bal’ı dünyaya tanıtma noktasında önemli yer aldı.

Açılışta Koliva Kapanışta Burak Kut

 

08.08.2018 saat 18.0.00 da açılışı yapılan 08 Artvin Fuarında sahne alan Karadeniz in güçlü seslerinden grup Koliva ile başlayan fuar, kapanışta ise pop müziğinin sevilen seslerinden Burak Kut’un sahne almasıyla sona erecek.

 

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, fuarın kapanış galasına tüm hemşerilerini davet ederek bir hafta boyunca yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

 

Kocatepe;”Değerli hemşerilerim, dedik ya Artvin ilkleri yaşamaya devam edecek diye. Fuarımızın açılışında Karadeniz şarkılarını seslendiren ünlü guruplardan Koliva’yı ilk defa sizlerle buluşturduk yaklaşık 10 bin kişi açılışımıza katılarak dünya basınında geniş yer almıştık. Şimdide de kapanışımız için sürpriz sanatçı olarak Pop Müziğinin güçlü seslerinden Burak Kut’usizlerle buluşturacağız. Salı akşamı saat 21.00’de tüm Artvin sevdalılarını Çoruh Park sosyal tesislerimize davet ediyorum.” dedi.

 

( Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir