Cankurtaran Tüneli Bağlantı Yolları Yapımı Devam Ediyor

Hopa-Borçka Devlet Karayolu üzerinde yapımı devam eden 2 adet 7 kilometrelik yolun yapım işleri devam ediyor. Hopa AK Parti İlçe Başkanı İlyas Güven yol yapımını üstlenen yüklenici firma şantiyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Artvin ve Hopa’nın 60 yıllık rüyada son dönemece girdi. Yapımı MAPA ticaret ve Sanayi limited şirketi tarafından yaklaşık 244 Milyon TL Karşılığında üstlenilen Hopa-Borçka Devlet yolu Km: 1+500-6+500 (5 km) ve Km:13+200-15+200(2 km) kesimlerinin İkmal yapım işi aralıksız devam ediyor.

Hopa AK Parti İlçe Başkanı İlyas Güven yol yapım işini üstlenen yüklenici firma şantiyesini ziyaret ederek şantiye şefi inşaat mühendisi Yılmaz Aktürk’e kolaylıklar diledi.

Ziyaret sırasında bir değerlendirme yapan Güven; “Yıllardır cankurtaran dağı ile birbirine yakın olduğu kadar bir o kadar da ayrı kalan Hopa ve Borçka ilçelerini birbirine kavuşturacak olan projenin son ayağının tamamlanması iki ilçenin geleceği açısından da şüphesiz büyük önem taşımaktadır. Yüklenici  firmaya çalışma süresi boyunca kazasız belasız mesailer diler, projenin süresi içerisinde hayırlısıyla tamamlanmasını temenni ederim” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir