CHP ve İYİ Parti Seçim Startının Atatepe’denVerdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) veİYİ Parti Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin’in yanı sıra meclis adayları Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Atatepe’ye çıkarak seçim startı verdi.

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala, 19 Şubat Salı günü Belediye Başkan adayları ve meclis aday listeleri netlik kazandı. Bunun üzerine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İyi Partili meclis adayları Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin eşliğinde ilimizde  Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelini ziyaret ettiler. Önce Cumhuriyet Halk Partisi il binasında bir araya gelen adaylar burada yaptığı görüşmenin ardından Atatepe’nin yolunu tuttular.

Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelini ve dev Türk bayrağı önünde fotoğraf çektiren CHP ve İyi partililer daha sonra Çayağzı mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Esnaf ziyaretine Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, İyi Parti İl Başkanı,İYİ Parti İl Başkanı Necat Kaşıkçı, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Emrah Özkan, CHP Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, CHP ve İYİ Parti il meclis ve belediye meclis adayları katıldı.

CHP Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, düzenlenen programda Çayağzı mahallesi üzerinde yer alan esnafları tek tek ziyaret etti.  Projelerinden bahseden Elçin, kendilerine hayırlı işler dileğinde bulunarak esnafların talep ve önerilerini dinledi.

5 yıl boyunca halkımız ve esnafımızla hep iç içe olacağız diyen Elçin, “Sık sık ziyaretler yaparak esnafımızla görüşlerini önerilerini alacağız. Biz halkımıza ‘Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz’ diyerek yola çıktık. 1 Nisan sabahı güzel  bahara uyanacağız” diyerek esnaflardan oy istedi.

CHP ve iyi partili grup daha sonra Çayağzı Mahallesi ve bölgede açılan Pazar esnafından alış veriş yaptı.Ç.P.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir