Anasayfa / Anasayfa / ÇOCUK BAŞKAN KOLTUĞU DEVRALDI TALİMAT VERDİ

ÇOCUK BAŞKAN KOLTUĞU DEVRALDI TALİMAT VERDİ

  • Yolların asfaltlanması
  • Okul yollarına güvenlik tabelası
  • Okul Bahçelerine Bank

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’den başkanlık koltuğunu devralan Yusuf Yaşar, okulların bahçesine yapılan sentetik zeminler ve yapılan hizmetler için teşekkür ederek diğer eksiklerinin giderilmesini istedi.

Başkan Kocatepe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Artvin Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu 2-A sınıfı öğrencileri Yusuf Yaşar, Zeynep Aksoy, Eslem Ece Aktürk ile okul müdürü Cevat Ünal’ımakamında kabul etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, başkanlık koltuğuna temsili olarak oturan Yusuf Yaşar’ı tebrik etti. Başkan Kocatepe, “ sizler bizlerin ve bu ülkenin geleceğisiniz. Yarının başkanı, avukatı, doktoru ve en önemlisi teminatısınız. Bizlerin asli görevi ise sizlere daha güzel ve yaşanabilir bir yaşam bırakmaktır. Bütün çabamız, çalışmalarımız bu doğrultuda yapılmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan sizlerin ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin başkanlık koltuğuna temsili olarak oturan Artvin Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu 2-A sınıfı öğrencisi Yusuf Yaşar, okul bahçelerine yapılan kauçuk zeminin çok önemli bir çalışma olduğunu söyleyerek eğitime verilen destekler için teşekkür edip diğer okullara da  sentetik zemin çalışmanın yapılmasını istedi.

Başkanlık koltuğuna oturan Yusuf Yaşar, yolların biran önce asfaltlanmasını, okul yollarına güvenlik levhalarının konulmasının talimatını verdi.

Artvin Valiliği makamından Başkanlık makamını arayan Artvin Valisi çocuk Vali Şehit Erol İnce İmam Hatip Orta Okulu öğrencisi Yiğit Kutlu Keskin, Başkan’a İmam Hatip Orta Okulunun içerisinin çok güzel olduğunu ve desteklerinden dolayı da teşekkür ettiğini ifade ederek biran önce bahçesinin sentetik zeminle kaplanmasını istedi.

Başkan Yaşar ise Vali Keskin’e emrini aldığını ve derhal ilgileneceğini belirtti.

Ziyaretin sonunda Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak Artvin Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu öğrencilerine hediye verdi.

Artvin Belediyesi Basın Bürosu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir