Anasayfa / Anasayfa / Çoruh EDAŞ Aydınlatma Direklerini Yeniliyor

Çoruh EDAŞ Aydınlatma Direklerini Yeniliyor

 

 

Alçak gerilim – yüksek gerilim dağıtım şebekesi arıza onarımı, aydınlatma arıza onarımı ve bakım faaliyetleri için yoğun gayret gösteren Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürlüğü ekipleri aynı anda hasarlı aydınlatma direklerinin yenilenmesi çalışmalarına devam ediyor.

Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Arhavi, Hopa, Kemalpaşa İlçelerinin sahil yolu güzergâhı boyunca orta refüjdetrafik kazaları sonucu hasarlanan aydınlatma direklerinden 19 adet direk yenilenmiştir. Bu sayede sahil yolunda daha aydınlık bir ortam ile trafik güvenliği sağlanmış, görüntü kirliliği önlenmiştir.

Hava koşullarının mevsim normallerinin üzerinde güzel gittiğini ifade eden Çoruh EDAŞ yetkilileri, ekiplerin bu hava koşullarını değerlendirerek daha fazla iş ortaya koyduğunu kaliteli, kesintisiz elektrik için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Açıklamanın devamında Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürlüğü yetkilileri sahil yolu orta refüj aydınlatma direklerinin yenilenmesi esnasında iş güvenliği tedbirlerinin alınmasına yardımcı olan Emniyet Müdürlüğü ve Karayolları Bölge Müdürlüğü ekiplerine teşekkürlerini iletti.” İfadelerine yer verildi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir