Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,Rize-Artvin Havalimanı inşaatında incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Rize programının son gününde Çamlıhemşin ilçesinin Ayder Yaylası’ndaki incelemelerinin ardından yapımı süren Rize-Artvin Havalimanı inşaatında incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ayder Yaylası’ndan gerçekleştirmiş olduğu incelemelerin ardından, dönüş yol güzergahı üzerinde mısır ve yöresel bal satan Çolak ailesinin misafiri oldu, onlarla birlikte çay içerek bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ziyaretin akabinde karayolu ile yapımı devam eden ve Türkiye’nin deniz dolgusu üzerine yapılan 2. havalimanı olan  Pazar ilçesindeki Rize-Artvin Havalimanı inşaat alanına giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan bilgi aldı.

Yapılan inceleme ve bilgilendirmelerin ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, şantiye personeli ile birlikte fotoğraf çektirdi ve akabinde Rize’den ayrıldı.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir