Anasayfa / Anasayfa / Demirhan Elçin Partileri Ziyaret Etti

Demirhan Elçin Partileri Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Demokrat Parti (DP) ve Sadet Partisi (SP) il başkanlıklarını ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, son olarak parti ziyaretlerini sürdürdü. İlimizde görev faaliyetlerini sürdüren, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Demokrat Parti (DP) ve Sadet Partisi (SP) il başkanlıklarını ziyaret etti.

Partilerin il binasında başkan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Elçin ve CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Merkez İlçe İl Başkanı Cüneyt Öztürk, sıcak ilgiyle karşılandı. Ziyarette yaklaşan yerel seçimler öncesi fikir alışverişinde bulunularak Artvin’in ihtiyaçları,sorunları ve yapılması gerekenler konuşuldu.Sıcak bir ortamda geçen sohbette Cumhuriyet Halk Partisi grubundan İl Başkanı Ahmet Biber , Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, CHP İl Genel Meclis Zafer Gülenç ve İl Yöneticisi Osman Sivaslı hazır bulundu.

Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin 2019 yerel seçimlerinin ülkemiz ve Artvin’imiz açısından önemine vurgu yaparak; ”Artvin’imizin yeni bir anlayışa , yeni hizmet modeline ihtiyacı var.Artvin’e Artvinlinin eli değmeli,Artvin’imiz Artvin’den yönetilmelidir.Modern bir kentte mutlu insanların çoğunlukta olduğu bir kent yaratmak zorundayız,Artvin kendi ayaklarının üzerinde durabilecek , kendi çözümünü üretebilecek potansiyele her zaman sahiptir ve olacaktır” diyerek sözlerine son verdi.Gayet sıcak bir ortamda geçen ziyaret esnasında partilerin temsilcileri karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.Ç.P.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir