Anasayfa / Anasayfa / Demirhan Elçin ve CHP Artvin Örgütünden İmamoğlu’na Ziyaret

Demirhan Elçin ve CHP Artvin Örgütünden İmamoğlu’na Ziyaret

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, İmamoğlu’nun İstanbul-Çekmeköy ilçesindeki esnaf ve Pazar gezisinde bir araya geldiler.

İstanbul’daki buluşmaya İstanbul ÇekmeköyBelediyesai Meclis üyesi Aday Adayı Akın Varan, CHP Artvin İl Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Şahin, Ahavi Belediye Başkan Adayı Vasfi Kurdoğlu da yer aldı.

Seçim çalışmaları kapsamında tanıtım ve katalog çekimleri için İstanbul’a bir günlüğüne giden Demirhan Elçin, Artvin’imize hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Ekrem İmamoğlu’na seçim çalışmalarını sürdürdüğü Çekmeköy’de eşlik etti. Buradaki buluşmaya Birlikte esnafı ve semt pazarını ziyaret eden Başkan adayları, gezi sonunda gözlem ve görüşlerini aktardılar.

İmamoğlu,Artvin’i çok sevdiğini, bu güne kadar ilgisini ve desteğini verdiğini, asıl 1 Nisan’dan sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Artvin’e Demirhan Elçin’i makamında ziyarete geleceğini söyledi.

1 Nisan’da İstanbul kazanacak, Artvin kazanacak diyen İmamoğlu; “Artvinliler hiç merak etmesin, İstanbul’daki kazanım Artvinlilerle olacak, Artvin bu seçimde mutlaka kazanacak.” dedi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile İstanbul’da buluşan CHP Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin; “CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız sayın Ekrem İmamoğlu ile İstanbul’da bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadım. Sayın İmamoğlu’na karşı İstanbul’da büyük bir ilgi gördüm. Çalışmalarını gördüm.

Samimiyetini ve insanlara güven verdiğini gördüm. Bu tüm CHP belediye başkan adaylarının en önemli özelliğidir. Biz kimseye yalan söylemeyeceğiz. Kimseyi kandırmayacağız. Kimseyi ayırmayacağız ve kimseyi ötelemeyeceğiz. Bakın zaten başarılı belediyelere bakarsanız ilk 10’da CHP belediyelerini göreceksiniz.

Bu da bizim sözlerimizle uygulamamızın aynı olduğunu göstermektedir. Bakın ben her konuşmam da özellikle üstüne basa basa söylüyorum. Bizim dönemimizde belediye şeffaf olacak. Her ay yaptığımız harcamaların, gelir ve giderlerimizin hesabını belediyeden asacağımız büyük afişle halkımıza açıklayacağız. Öyle laf ile şu kadar borcumuz var, öyledir, böyledir, demeyeceğiz. 3 yaşındaki torunumun anlayacağı dilden açık ve net yazacağız. Sayın Ekrem İmamoğlu, İstanbul’u yine İstanbulluların yaşadığı, İstanbulluların mutlu olduğu bir belediyecilikle buluşturacak. Rantçı değil, halkçı belediye anlayışıyla yöneteceğini açıkça söylüyor. Ben kendisine, tüm CHP adaylarımıza 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar diliyorum. Çalışacağız.. Başaracağız, hep birlikte kazanacağız.”dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir