Demokrat Parti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı Mustafa İsrafil Çakır Güven Tazeledi.

Demokrat Parti Hopa İlçe Kongresi parti binasında yapıldı. Verilen Önerge ile Divan Başkanlığına Nusret İskenderoğlu seçilirken Kâtip üyeliklere Şener Sevinç ve Kemal Kibar getirildi.

Divan Başkanı Nusret İskenderoğlu gündem maddelerini okuması ile kongre başladı. Ardından Atatürk ve Silah arkadaşları ve hayatını kaybeden Parti kurucuları için Saygı duruşu yapılması ardından İstiklal marşı okundu.

Gündem gereği Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve mali raporlar okunarak üzerinde yapılan konuşmalar ardından kongreye katılan parti üyeleri tarafından raporlar oy birliği ile ibra edildi.

Gündem gereği yapılan siyasi konuşmaların ardından seçimler maddesine geçildi. Mustafa İsrafil Çakır başkanlığında tek liste ile girilen seçimlerde liste oy birliği ile yeniden İlçe yönetimine seçildiler. Buna göre Başkanlığa yeniden Mustafa İsrafil Çakır seçilirken Yönetim Kuruluna da Faruk Şener Sevinç (Teşkilattan sorumlu Başkan yardımcısı), Hikmet Kaplan (2. Başkanlığa), Sebahattin Yazgeldi (Sekreterliğe) ve İdris Uzun (Muhasip Üye) seçildiler.

Kongre de ayrıca 26 kişiden oluşan Artvin İl Kongre delegeleri de seçildi.

Kongre sonrası kısa bir konuşma yapan Mustafa İsrafil Çakır kendilerine gösterdikleri güvenden dolayı kongre üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

Ayrıca Kontrol Edin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden Başkan Elçin’e Ziyaret

Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i İstanbul Büyükşehir Belediyesi mahalli idareler koordinatörü Bülent Akköse ziyaret etti. Ziyarette, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir